بازاریابی و کسب درآمد آسان و سریع

بازاریابی و تجارت آسان و اصولی در اینترنت

فروشگاه

محصول
پمپ افزایش حجم آقایان آمریکایی
گارانتی
5 سال
قیمت
850,000 ریال
فروشنده
درمان طب
گروه
محصولات متاهلین

پمپ افزایش حجم  آقایان آمریکایی
 
پمپ افزایش حجم  آقایان آمریکایی
 
 
پمپ افزایش حجم  آقایان آمریکایی

پمپ افزایش حجم آقایان آمریکایی 2559

قيمت: 850,000 ریال

روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

دستگاه وکیوم ویگ رکس دستگاه وکيوم" وسيله اي است پزشکي با طراحي منحصر به فرد که باعث ايجاد نعوظ بصورت طبيعي مي گردد. درمان انواع ناتواني هاي جنسي با دستگاه وکيوم يکي از سه روش استاندارد قابل قبول از طرف انجمن اورولوژي امريکا است که موثر و بي خطر مي باشد... بدون جراحي و درد، موفق ترين ، موثرترين و مقرون به صرفه ترين روش درمان براي انزال زودرس(PrematureEjaculation)، ميکروپنيس(کوچکي آلت - Micropenis)، ناتواني جنسي و اختلالات نعوظ (Impotency&Erection Dysfunction) مي باشد که شانس موفقيت آن در حدود 98% تا100% است و مورد تاييد FDA ( سازمان غذا و داروي آمريکا )مي باشد. نياز به استفاده صحيح و همکاري دقيق بيمار داردستفاده از دستگاه واکيوم شايع ترين درمان مورد استفاده در کشورهای ديگر است. اين روش درمانی بی خطر ترين، موثرترين و مقرون به صرفه ترين روش درمان است.

بهتر است به هنگام استفاده از دستگاه بيمار از همسر خود کمک بگيرد و هر دو در استفاده از دستگاه همکاری نمايند چرا که اين همکاری باعث بهتر شدن روابط جنسی و مقبوليت آن خواهد گرديد استفاده از دستگاه در افراد ميکروپنيس ( جهت بزرگ کردن آلت ) در افرادی که آلت کوچکتر از اندازه طبيعی دارند استفاده از اين دستگاه جهت فيزيوتراپی و افزايش اندازه آلت موثر می باشد
در هنگام استفاده از "دستگاه وکيوم" بدليل وجود حلقه فشاری در انتهای آلت نعوظ حتی پس از انزال باقی مانده و تا زمانی که حلقه در قاعده آلت قرار دارد مانع برگشت آلت تناسلی به حالت عادی می گردد.

استفاده از "دستگاه وکيوم" و یا سایر محصولات ما در بخش " زناشویی - آقایان " ( و يا روشهای ديگری که حتی پس از انزال نعوظ حفظ گردد ) ***مزاياي دستگاه واکيوم نعوظ مؤثر که منجر به رابطه زناشويي موفق مي گردد در بيش از %98 موارد گزارش شده که در صورت توجه به توصيه هاي پزشکان مجرب که با دفاتر فروش همکاري مي کند مي تواند تا %100 مؤثر واقع گردد اين دستگاه مورد تاييد انجمن اورولوژي ايران، وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکي، بنياد جانبازان و مراکز دانشگاهي است و سازمان پژوهش ها و تحقيقات صنعتي اخيرا آنرا با درجه ابتکار مورد تاييد قرار داده است توضیح مهم اینکه : محصول فوق ساخت امریکا بوده و برخلاف دستگاههای رایج در بازار که به همین شکل و با نام هند سام وجود دارد که ساخت چین میباشد این وسیله ساخت امریکا بوده و روی جعبه کلمه ساخت امریکا حک شده است و نمونه مشابهی ندارد

مشخصات:

درمان انواع ناتواني هاي جنسي بدون جراحي و درد، موفق ترين ، موثرترين
موفقیت بيش از %98 موارد گزارش شده
در افراد ميکروپنيس ( جهت بزرگ کردن آلت ) بسیار موثر است
مورد تاييد انجمن اورولوژي ايران، وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکي،
نعوظ حتی پس از انزال باقی می ماند
دارای جایزه ویژه از ده ها کشور معتبر جهان
استفاده مکانیکی وبسیار ساده بسیار بسیار موثر

راهنمای خرید:

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش پمپ افزایش حجم آقایان آمریکایی ، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.

مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.

فرم سفارش پمپ افزایش حجم آقایان آمریکایی

نام و نام خانوادگی فارسی
کد کشور  برای ایران 98 را وارد کنید.
تلفن ثابت  
شماره تلفن
ایمیل   اختیاری
ادامه آدرس
کد پستی اختیاری

تعداد  

اخطار: هرگز جهت تست یا کنجکاوی و یا مزاحمت فرم سفارش را پر نکنید و گر نه از طریق آی پی مختص شما (35.168.111.204) تحت پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت.

 

سایر محصولات این گروه

 

©1388-1399 sarpiran