بازاریابی و کسب درآمد آسان و سریع

بازاریابی و تجارت آسان و اصولی در اینترنت

فروشگاه

محصول
کپسول MAXMAN اصل(تقویت قوای جن سی)
وزن
120 گرم
قیمت
650,000 ریال
فروشنده
ایساتیس
گروه
محصولات متاهلین

کپسول MAXMAN اصل(تقویت قوای جن سی)
 
کپسول MAXMAN اصل(تقویت قوای جن سی)
 
 
کپسول MAXMAN اصل(تقویت قوای جن سی)

کپسول MAXMAN اصل(تقویت قوای جن سی) 2232

قيمت: 650,000 ریال

روش پرداخت وجه: واریز به حساب بانکی فروشنده

تقویت قوای جنسی به روش نوین
محصولی کاملا گیاهی
کپسول مکس من بدون شک موثرترین و قویترین محصول تقویت قوای ج ن س ی مردان در جهان است . این کپسول پرفروشترین محصول در آمریکا در سال ۲۰۰۶- ۲۰۰۷ بوده است. کپسول مکس من بدون شک موثرترین و قویترین محصول تقویت قوای ج ن س ی مردان در جهان است . این کپسول پرفروشترین محصول در آمریکا در سال ۲۰۰۶- ۲۰۰۷ بوده است. مکس من می تواند به سرعت به افزایش قوای ج ن س ی، طولانی کردن زمان نزدیکی، کلفت کردن آ ل ت تناسلی، درمان موثر ناتوانی ج ن س ی، بهبود زندگی ج ن س ی طبق تحقیقاتی که استادان دانشگاه آمریکا صورت داده اند به طور معمول ۶۸% از زنان به ۸ دقیقه زمان تا رسیدن به اوج لذت ج ن س ی و ۴۵% از آنها به ۱۲ دقیقه وقت نیاز دارند متاسفانه بیشتر از ۷۵% از مردان قادر نخواهند بود بیش از ۳ تا ۶ دقیقه خودشان را کنترل نمایند. مکس من این مساله را برای شما به سادگی حل خواهد کرد

مکس من کاملا از مواد طبیعی ساخته شده است. برخی از مواد سازنده مکس من عبارتند از: قارچ کاترپیلار، نوعی میوه خوشه ای (فقط در کره می روید)، ج__ن__س__ی نگ، زعفران و غیره موارد مصرف: کوتاهی آ ل ت، ناتوانی ج ن س ی، عدم وجود اسپرم، بی حالی و ضعف ج ن س ی، دردناکی آ ل ت، انزال زودرس… طریقه مصرف: یک کپسول را با یک لیوان آب سرد میل کنید. تذکر: در هر ۲۴ ساعت حداکثر مصرف یک عدد کپسول است. هر بسته مکس من حاوی ۱۲ عدد کپسول + ۱۲ قرص هدیه برای تاخیر در انزال می باشد

مشخصات:

مکس من کاملا از مواد طبیعی ساخته شده است
موثرترین و قویترین محصول تقویت قوای ج ن س ی مردان
رسیدن به اوج لذت ج ن س ی
پرفروشترین محصول در آمریکا در سال ۲۰۰۶- ۲۰۰۷
# تاريخ مصرف محصول نيز به همراه سريال نامبر بر روي آن درج گرديده است
تاخیر در انزال زودرس

اگر برای خرید این محصول مصمم هستید ابتدا فرم زیر را پر کنید سپس بعد از مذاکره با فروشنده، مبلغ را به حساب بانکی وی واریز کنید:

راهنمای خرید:

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش کپسول MAXMAN اصل(تقویت قوای جن سی) ، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.

مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.

فرم سفارش کپسول MAXMAN اصل(تقویت قوای جن سی)

نام و نام خانوادگی فارسی
کد کشور  برای ایران 98 را وارد کنید.
تلفن ثابت  
شماره تلفن
ایمیل   اختیاری
ادامه آدرس
کد پستی اختیاری

تعداد  

اخطار: هرگز جهت تست یا کنجکاوی و یا مزاحمت فرم سفارش را پر نکنید و گر نه از طریق آی پی مختص شما (35.168.111.204) تحت پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت.

 

سایر محصولات این گروه

 

©1388-1399 sarpiran