بازاریابی و کسب درآمد آسان و سریع

بازاریابی و تجارت آسان و اصولی در اینترنت

فروشگاه

محصول
پک کامل رفع مشکلات زناشویی
قیمت
990,000 ریال
فروشنده
ایساتیس
گروه
محصولات متاهلین

پک کامل رفع مشکلات زناشویی
 
پک کامل رفع مشکلات زناشویی
 
 
پک کامل رفع مشکلات زناشویی

پک کامل رفع مشکلات زناشویی 1622

قيمت: 990,000 ریال

روش پرداخت وجه: پرداخت درب منزل و یا واریز به حساب فروشنده

اين پك شامل محصولات ذيل است: 1-كرم شارك پاور : افزایش دهنده دائمی قطر، كلفتی و سایز كلی آلت تناسلی مردان بصورت دائمی و مادام العمر و افزايش سايز از 5 تا 15 سانتيمتر 2-ژل آميزشي لانگ لاو سيمپلكس فرانسه: بهترین وسیله برای ایجاد تاخیر در انزال قابل استفاده خانمها و آقايان 3-ژل آميزشي پلژر سيمپلكس فرانسه : بهترين وسيله براي سفت و جمع کردن عضلات دروني واژنال - بهترين کمک به منقبض و محکم نگهداشتن ناحيه مهبلي - کاهش دهنده ترشحات زياد مهبلي است .- تنگ كننده مخصوص خانمها 4-ژل آميزشي رومانتيک سيمپلکس فرانسه : با همراه داشتن بوي خوش توت فرنگي ، فضايي رمانتيک و پرمعنا را به فرآيند آميزشي شما مي بخشد .روان و ضد عفوني كننده معطر

5-اسپری تاخیری سوپر دوز 125000 (محصول اورجینال كانادا) با استفاده از این اسپری شما می توانید به اوج لذت دست پیدا کنید . این اسپری اختصاصاً برای آقایان و بالا بردن لذت در رابطه زناشویی و رسیدن به ا.ر.گ.ا.س.م مناسب تهیه گردیده است و هیچ گونه عوارض جانبی در بر ندارد. 6-حلقه ویبره باطری دار رومانتیک محصول مالزي و مناسب جهت مردانی که از نعوض دیر هنگام رنج می برند - دارای قدرت تاخیری در مرد و تحریک بیشتر در زن - بیشترین کمک به افرادی که ناتوانی در روابط زناشویی خود دارند دارای تایید استاندارد اروپا و بدون هیچگونه عوارض جانبی دارای مجوز از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی. و اشانتيون ما به شما: 7- كپسول گياهي جين سين داروي بازگشت نيرو و قواي جواني معروف به داروي جواني با مجوز و تاييديه بهداشت.

كل اين مجموعه را اگر تك تك بخواهيد تهيه كنيد بالغ از 200 هزار تومان بايستي بپردازيد ولي ما آنرا با قيمتي بسيار مناسب به شما ارائه ميدهيم.

مشخصات:

شامل كرم بزرگ و كلفت كننده شارك پاور مخصوص آقايان
به همراه 3 مدل مختلف از ژلهاي آميزشي سيمپلكس فرانسه قابل استفاده خانمها و آقايان
به همراه حلقه ويبرادوم چراغدار رومانتيك محصول مالزي. تحريك كننده
و همچنين اسپري تاخيري با دوز بالاي 125000 محصول ارجينال كانادا
و اشانتيون كپسول گياهي جين سين داروي بازگشت نيرو و قواي جواني
# كليه محصولات داراي مجوز وتاييديه بهداشت ميباشند.

راهنمای خرید:

جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش پک کامل رفع مشکلات زناشویی ، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس ما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی کامل درباره مشخصات محصول، نحوه دریافت آن، روش استفاده محصول و شیوه پرداخت مبلغ را به شما ارائه خواهیم کرد.

مهم: لطفا تلفنی که پاسخگوی آن هستید وارد کنید. کلیه سفارشات قبل از ارسال تایید تلفنی می شوند.

فرم سفارش پک کامل رفع مشکلات زناشویی

نام و نام خانوادگی فارسی
کد کشور  برای ایران 98 را وارد کنید.
تلفن ثابت  
شماره تلفن
ایمیل   اختیاری
ادامه آدرس
کد پستی اختیاری

تعداد  

اخطار: هرگز جهت تست یا کنجکاوی و یا مزاحمت فرم سفارش را پر نکنید و گر نه از طریق آی پی مختص شما (3.236.8.46) تحت پیگرد قانونی قرار خواهید گرفت.

 

سایر محصولات این گروه

 

©1388-1399 sarpiran